Ro-streets
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulament report

In jos

Regulament report Empty Regulament report

Mesaj Scris de George12 Sam Iul 11, 2015 2:58 pm

Adminii sunt obligați să vă răspundă la report numai în cazul în care chiar este nevoie de support-ul unui admin.
 
Nu dați /report "Duceți-mă în locul X sau la playerul X" = Veți primi amendă. Aveți /service taxi.
 
Nu dați /report "Vreau respawn" = Veți primi amendă. Aveți /service taxi.
 
Nu dați /report "X mă omoară" = Veți primi amendă. Aveți reclamații playeri unde puteți să faceți post celor care fac DM / DB.
 
Nu dați /report "Vreau să faceți event acum" = Veți primi amendă. Eventurile se fac din 20 în 20 minute cel târziu. 
 
Nu dați /report "Adminul/helperul X face abuz" = Veți primi amendă. Aveți reclamații admini și reclamații helperi.
 
Nu dați /report "Îmi dați și mie niște bani?" = Veți primi amendă. Există job-uri de unde puteți face bani.
 
Nu dați /report "Îmi dați și mie o mașină?" = Veți primi amendă. Există dealership de unde vă puteți lua mașini.
 
Nu dați /report "Am vândut mașina și nu am primit bani" = Veți primi amendă. Aveți subforumul probleme cont unde puteți posta problema contului.
 
Nu dați /report "Adminul X vino la mine" = Veți primi amendă. Când dați /report ziceți direct problema.
 
Nu dați /report iar apoi faceți întruna spam = Veți primi amendă prima oară, daca veți continua veți primi warn.
 
Nu dați /report și să începeți să țineti cu conversații = Veți primi amendă. Aveți /sms.
 
 
*Nu cereți adminilor să dea /goto la voi fără un motiv întameiat.
 
*Sunteți rugați ca pe /report să scrieți direct problema. ( NU AȘA: Vă rog /goto la mine. )
 
*Nu aveți voie să dați /report cu greșelile playerilor/adminilor/liderilor - postați pe forum greșelile acestora în secțiunile destinate.
 
*Nu ne cereți să facem abuzuri gen: "Respawn/Sethp 0 vă rog" - veți fi sancționați cu kick.
 
*Nu dați /report gen: "Am bani pe 0." - ca să vă vină ceva profit la payday, trebuie să munciți.
 
*Nu dați /report gen: "Mi-a dispărut bunul X de pe cont" - pentru așa ceva se face topic la "Probleme Cont".
 
*Nu dați /report gen: "X face DM / DB etc - pentru așa ceva se face plângere pe forum.
 
*Nu dați /report gen: "Dați-mi job X"
 
*Nu dați /report gen: Sunt în deșert, vă rog aduceți-mă în Palomino Crek.
 
*Evitați să dați /report atunci când nu aveți nevoie.
 
*Evitați să dați /report atunci când helperii și adminii sunt în ședintă. Doar în cazuri de urgență!
 
*Limbajul neadecvat pe /report atrage sancțiuni drastice (BAN TEMPORAR sau BAN PERMANENT)
 
*Nu uitați: Înainte să dați /report aveți comanda /help ce vă va ajuta foarte mult.

George12
Fondator
Fondator

Mesaje : 57
Data de înscriere : 11/07/2015
Varsta : 27
Localizare : Iasi

https://blown-rpg.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum